Про нас

Компанія MBAlabs - один із провідних постачальників сучасного обладнання, реактивів, витратних матеріалів та сервісної підтримки в сфері геноміки, протеоміки, клітинних технологій, ветеринарії та харчової безпеки, клінічної діагностики, біофарми та криміналістики.

 

  • Ми пропонуємо вам не просто продукти і послуги, а надійне партнерство, професійну підтримку, безкоштовне навчання, своєчасну доставку і можливість спробувати, перш ніж купити. Партнерство з нами дозволить реалізувати ваші завдання з максимальним ефектом і мінімальними витратами;

  • Команда кваліфікованих і досвідчених фахівців завжди рада допомогти вам з вибором оптимального рішення виходячи з ваших потреб, формуванням персональних умов співпраці і своєчасним інформуванням про появу новинок і запуску цікавих акцій;

  • Довготривалі і стійкі зв'язки з компаніями-виробниками забезпечують нам постійну наявність широкого асортименту товарів і оперативну появу новинок;

  • Серед наших клієнтів найбільші інститути та наукові центри країни, провідні фармацевтичні та біотехнологічні компанії, агропромислові холдинги і бюро судово-медичної експертизи.

 

Ми цінуємо довгострокові і міцні відносини з нашими партнерами і пропонуємо кваліфіковану допомогу і підтримку на всіх етапах співпраці.

Наші переваги

Навчання персоналу лабораторій
Проводимо навчання з основних методів молекулярної діагностики для працівників лабораторій (ПЛР, Блотинг, ІФА, електрофорез та інші).
Комплексне оснащення лабораторій
Ми пропонуємо рішення всіх питань "під ключ", починаючи зі стадії проектування, закінчуючи введенням лабораторії в експлуатацію.
Сучасне діагонстичне обладнення
Команда кваліфікованих спеціалістів завжди рада допомогти вам з оптимальним вибором найсучаснішого обладнання, виходячи з ваших потреб та вимог.